تبلیغات
تیم سایبری پلارک - دروغ پردازی به سبک عکاس ها!+عکس

تیم سایبری پلارک
 
Pelarak Cyber Team
اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

به گزارش فرهنگ نیوز،  روز گذشته وب سایت اینترنتی شبکه ی حکومتی BBC تصاویری را در بخش «عکس» خود بر روی خروجی خود قرار داد که جالب توجه است.

فارغ از اینکه همان تکنیک تکراری«انگاره سازی»(Image making) در تهیه ی این عکس ها به کار رفته است تا تصویر «ایران توسعه نیافته و آباد نشده» را به مخاطب ارائه کند؛ این بار از «دروغ پردازی» نیز در تهیه ی یکی از عکس ها استفاده شده است!
در میان عکس های تهیه شده، عکس تلویزیون «نصر» که در ایستگاه های مترو تهران نصب شده است را می توان دید. اما زیرنویسی که برای این عکس قرار داده شده جالب توجه است:
 «آدام چیدل می گوید با وجود تنش میان دولت های ایران و آمریکا، بسیاری از ایرانیان، نگاه خصومت آمیزی نسبت به غرب ندارند. عکس: صفحه تلویزیون در یکی از ایستگاه های متروی تهران.»


 این در حالی است که تصاویرِ پخش شده، مربوط به یک کلیپ ضدآمریکایی است که از در ایستگاه های مترو تهران پخش می شود و قرارگرفتن تصویر اوباما بر روی صفحه‎ی این تلویزیون ارتباطی به علاقه  مردم ایران به سردمداران رژیم آمریکا ندارد. بلکه جنایتهای این دولت را یادآور می شود.
طبقه بندی:
نوشته شده در تاریخ 1393/04/28 توسط ب

لوگوی دوستان
لینک دوستان
تمامی حقوق این وبلاگ برای تیم سایبری پلارک محفوظ و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز می باشد